Remacro United Brokers Ailesine Katılın

Kazancınızı kimse ile paylaşmayın

.

.

En iyi ekibin içinde ama TAM bağımsız olun

.

.

Yüksek Oranlı Komisyon ve Gelir İmkanı detay...

Markamız altında çalışan bağımsız Gayrimenkul Brokerleri ilk günden itibaren %70 komisyon oranı ile çalışmaktadırlar.

Takvim yılı içerisinde 20,000 Euro komisyon üretimi ve en az 5 işlem sonra %90 komisyon oranına geçme imkanı bulunmaktadır. 

Aynı zamanda Immonet - Ekip Sistemi ile tüm Gayrimenkul Brokerlerimiz kendi ekiplerini oluşturma ve ekiplerine dahil kişilerin yaptıkları tüm işlemlerden komisyon geliri elde etmek şansına sahiptirler. Bu sistem ile Gayrimenkul Brokerlerimiz ekip gelirleri ile beraber, şahsi komisyonlarını %100'ünden fazla gelir elde edebilirler.

Kendi İşinin Patronu Ol! detay...

Tüm profesyonellerimiz  kendi işlerinin sahibidir. Ne kadar ve ne zaman çalışacaklarına kendileri karar verirler. Destek ihtiyacı duyduklarında Remacro United Brokers markası her zaman yanlarında olacaktır.

 

Immonet Satış Ağı detay...

Markamızın tüm Dünya’dan ve Türkiye genelinden bünyesine eklediği portföylerin tamamında tüm Gayrimenkul Brokerlerimizin işlem yetkisi vardır.

Immonet üzerinden 1200'den fazla ofis ve 3000'den fazla danışman ile bağlantılı olarak çalışarak, işlemlerini hızla sonuçlandırabilmektedirler.

Hazır Portföy Desteği detay...

İlk günde itibaren Gayrimenkul Brokerlerimiz sistemimizdeki 9000'den fazla portföyü paylaşımlı olarak çalışmaya başlamaktadırlar.
Tüm Türkiye geneli ve Kıbrıs'ta işlem yapabilirler.

 

IMMOnet Teknoloji desteği detay...

IMMOnet, tüm dünyada kullanılan gayrimenkul müşteri ilişkileri yönetimi sistemleri içinde en donanımlı ve kapsamlı bir intranet (markaya özel kapalı devre iletişim ağı) alt yapısıdır. Bu sistem ile tüm profesyonellerimiz ister mobil cihazlar (cep telefonu, tablet vs.)  ister bilgisayar ile tüm işlerini bir kaç tuşa basarak çözebilmektedir.

Ülke geneli ve yurtdışında işbirliği yapma fırsatı detay...

Remacro United Brokers profesyonelleri, tüm portföylerini, ilgili notlarını, ilgili satış fırsatlarını, muhtemel müşterilerini ve diledikleri bir çok bilgiyi IMMOnet ortamında güvenle muhafaza edebilirler. Sisteme girilen her hangi bir portföy kendilerinde olan bir satın alma talebi ile uyum sağladığı anda otomatik olarak eşleştirilir ve karşı tarafın tüm bilgileri listelenir. Yada tam tersi olarak sisteme farklı bir profesyonelimiz tarafından girilen satın alma talebi de aynı şekilde eşleşen portföy sahibine bildirilir. Bu sayede sistem içinde oluşan sinerji ile farklı lokasyonlarda iş yapma fırsatı yakalanır.

 

Ulusal pazarlama desteği detay...

Genel Müdürlük tarafından yapılan ulusal pazarlama ilanları sayesinde yükselen marka bilinirliği ve imajından, Remacro United Brokers ailesinin tüm profesyonelleri faydalanmaktadır.

Yurtiçi ve Yurtdışı ilan yayın imkanı detay...

Profesyonellerimiz IMMOnet altyapısı ile portföylerini tek tuşa basarak bir çok ulusal ve global (yurtdışı) ilan sitelerine yükleyebilmektedirler. Bu opsiyon için profesyonelimizin ilgili ilan sitelerindeki üyeliğinin aktif olması gereklidir.

 

Hukuki Danışmanlık detay...

Tüm profesyonellerimiz ana başlıklar altında belirlenen ve yaşanmış adli anlaşmazlıklar konusunda  hukuki destek alabilirler.

Eğitim detay...

Remacro United Brokers eğitimin gücüne ve gerekliliğine inanır. Ama asla hiç bir eğitimi mecburi tutmaz, Sadece tavsiye eder. Alınan tüm eğitimlerin sonunda bir sınav yapılır ve başarılı olanlara  tüm yasal işlemlerde geçerliliği olan MEB onaylı sertifika verilir. Bu sertifikanın branşları değişmektedir.  

Eğitim içerikleri şöyledir:

  • Gayrimenkul danışmanlığı ,

  • Gayrimenkul pazarlama ve satış eğitimi

  • Mortgage Brokerlığı  

  • Ticari Gayrimenkul eğitimi

  • Residental Gayrimenkul eğitimi

Broker Başvuru Formu

Gayrimenkul Brokerlığı hakkında bilgi almak için hemen arayabilirsiniz: 0212 275 05 70

Sosyal Medya'dan Bizi Takip Edin

Haber bültenimize üye olun

Fırsatlarımızdan haberdar olmak için email adresinizi yazabilirsiniz

© 2017 | IMMOBİLİEN GAYRİMENKUL A.Ş | All Rights Reserved

Powered by Ysmmedia