Danışmanlık Başvurusu

Yüksek Oranlı Komisyon ve Gelir İmkanı detay...

Markamız altında çalışan bağımsız gayrimenkul danışmanları 3 farklı komisyon oranından biri ile çalışmayı seçebilirler.

Bu oranlar:
%70 Danışman - %30 Ofis
%90 Danışman - %10 Ofis
%100 Danışman komisyonudur.

Kendi İşinin Patronu Ol! detay...

Tüm profesyonellerimiz kendi işlerinin sahibidir. Ne kadar ve ne zaman çalışacaklarına kendileri karar verirler. Destek ihtiyacı duyduklarında Remacro United Brokers markası her zaman yanlarında olacaktır.

Hazır Portföy Kullanım İmkanı detay...

Markamızın tüm Dünya’dan ve Türkiye genelinden bünyesine eklediği portföylerin tamamında tüm danışmanlarımızın işlem yetkisi vardır.

Ofise Bağlı Olmadan Serbest Çalışma İmkanı detay...

%90 ve %100 komisyonla çalışmayı tercih eden Gayrimenkul Danışmanlarımız için herhangi bir ofise gelme zorunluluğu yoktur. Her Danışman, bağımsız olarak dilediği lokasyondan işini yapabilir.

IMMOnet Teknoloji Desteği detay...

IMMOnet, tüm dünyada kullanılan gayrimenkul müşteri ilişkileri yönetimi sistemleri içinde en donanımlı ve kapsamlı bir intranet (markaya özel kapalı devre iletişim ağı) alt yapısıdır. Bu sistem ile tüm profesyonellerimiz ister mobil cihazlar (cep telefonu, tablet vs.) ister bilgisayar ile tüm işlerini bir kaç tuşa basarak çözebilmektedir.

Ülke Geneli ve Yurtdışında İşbirliği Yapma Fırsatı detay...

Remacro United Brokers profesyonelleri, tüm portföylerini, ilgili notlarını, ilgili satış fırsatlarını, muhtemel müşterilerini ve diledikleri bir çok bilgiyi IMMOnet ortamında güvenle muhafaza edebilirler. Sisteme girilen her hangi bir portföy kendilerinde olan bir satın alma talebi ile uyum sağladığı anda otomatik olarak eşleştirilir ve karşı tarafın tüm bilgileri listelenir. Yada tam tersi olarak sisteme farklı bir profesyonelimiz tarafından girilen satın alma talebi de aynı şekilde eşleşen portföy sahibine bildirilir. Bu sayede sistem içinde oluşan sinerji ile farklı lokasyonlarda iş yapma fırsatı yakalanır.

Ulusal Pazarlama Desteği detay...

Genel Müdürlük tarafından yapılan ulusal pazarlama ilanları sayesinde yükselen marka bilinirliği ve imajından, Remacro United Brokers ailesinin tüm profesyonelleri faydalanmaktadır.

Yurtiçi ve Yurtdışı İlan Yayını İmkanı detay...

Profesyonellerimiz IMMOnet altyapısı ile portföylerini tek tuşa basarak bir çok ulusal ve global (yurtdışı) ilan sitelerine yükleyebilmektedirler. Bu opsiyon için profesyonelimizin ilgili ilan sitelerindeki üyeliğinin aktif olması gereklidir.

Hukuki Danışmanlık detay...

Tüm profesyonellerimiz ana başlıklar altında belirlenen ve yaşanmış adli anlaşmazlıklar konusunda hukuki destek alabilirler.

Eğitim detay...

Remacro United Brokers eğitimin gücüne ve gerekliliğine inanır. Ama asla hiç bir eğitimi mecburi tutmaz, Sadece tavsiye eder. Alınan tüm eğitimlerin sonunda bir sınav yapılır ve başarılı olanlara tüm yasal işlemlerde geçerliliği olan MEB onaylı sertifika verilir. Bu sertifikanın branşları değişmektedir.

Eğitim içerikleri şöyledir:

Gayrimenkul danışmanlığı ,

Gayrimenkul pazarlama ve satış eğitimi

Mortgage Brokerlığı

Ticari Gayrimenkul eğitimi

Residental Gayrimenkul eğitimi

Broker Başvuru Formu

Gayrimenkul Brokerlığı hakkında bilgi almak için hemen arayabilirsiniz: 0212 275 05 70

Misyonumuz.

Remacro United Brokers ofis ve danışmanlarına, küçük bölge sınırlarının ötesinde tüm Türkiye ve dünya pazarlarında iş yapma fırsatı sunmak.

Vizyonumuz.

Gayrimenkul sektöründe çalışan profesyonellere, tek çatı altında birleşip güçlenecekleri kurumsal bir çalışma ortamı kazandırmak.

Bize Katılın

Haber bültenimize üye olun

Fırsatlarımızdan haberdar olmak için email adresinizi yazabilirsiniz

© 2017 | IMMOBİLİEN GAYRİMENKUL A.Ş | All Rights Reserved

Powered by Ysmmedia