Franchising

Global Franchise Sistemi detay...

Remacro United Brokers çatısı altında ofisler ve bölge müdürlükleri farklı şekilde ve özelliklerde faaliyet göstermektedir. Tüm dünyada ve ülkemizde uygulanan gayrimenkul franchise sistemleri içinde en avantajlı ve kazançlı olanıdır.

Yüksek Gelir İmkanı detay...

Ofisler ve Bölge Müdürlükleri hiç bir şekilde kazançlarını Genel Müdürlük ile paylaşmaz.
Her yıl artan minimum royalty uygulması yoktur.
Bölge müdürlükleri sisteme katılımını sağladıkları tüm danışmanların ödemelerinden pay alır.

Recruiting Desteği detay...

Genel Müdürlüğe ulaşan danışmanlık talepleri ilgili lokasyondaki Bölge Müdürlüğüne gönderilir.
Her Bölge Müdürlüğü ve Ofis belirlenen kariyer sitelerinde sınırsız personel ve danışman ilanı verebilir.

Sınırsız Süreli İsim Hakkı Kullanımı detay...

Herhangi bir mecburiyet durumunda sistemden çıkmak isteyen ofislerimiz hiç bir cezai şarta ve tazminata maruz kalmadan sistemden çıkabilir.
Her 5 yıl yada 10 yılda tekrar tahsil edilen franchise bedelleri yoktur.
Franchise süremiz ömür boyudur, hatta 2.- 3. nesillere miras bırakılır.

Hazır Portföy Kullanım İmkanı detay...

Birleşerek güçlenen Remacro United Brokers ofisleri, ülke genelinde genel müdürlük tarafından sağlanan sıfır ve 2. el projelerin tamamında satış faaliyeti yürütebilir.
Markamızın tüm Dünya’dan ve Türkiye genelinden bünyesine eklediği portföylerin tamamında tüm danışmanlarımızın işlem yetkisi vardır.

IMMOnet Teknoloji Desteği detay...

IMMOnet, tüm dünyada kullanılan gayrimenkul müşteri ilişkileri yönetimi sistemleri içinde en donanımlı ve kapsamlı bir intranet (markaya özel kapalı devre iletişim ağı) alt yapısıdır. Bu sistem ile tüm profesyonellerimiz ister mobil cihazlar (cep telefonu, tablet vs.) ister bilgisayar ile tüm işlerini bir kaç tuşa basarak çözebilmektedir.

Ülke Geneli ve Yurtdışında İşbirliği Yapma İmkanı detay...

Remacro United Brokers profesyonelleri, tüm portföylerini, ilgili notlarını, ilgili satış fırsatlarını, muhtemel müşterilerini ve diledikleri bir çok bilgiyi IMMOnet ortamında güvenle muhafaza edebilirler.

Sisteme girilen her hangi bir portföy kendilerinde olan bir satın alma talebi ile uyum sağladığı anda otomatik olarak eşleştirilir ve karşı tarafın tüm bilgileri listelenir. Yada tam tersi olarak sisteme farklı bir profesyonelimiz tarafından girilen satın alma talebi de aynı şekilde eşleşen portföy sahibine bildirilir.

Bu sayede sistem içinde oluşan sinerji ile farklı lokasyonlarda iş yapma fırsatı yakalanır.

Yurtiçi ve Yurtdışı İlan Yayın Politikası detay...

Profesyonellerimiz IMMOnet altyapısı ile portföylerini tek tuşa basarak bir çok ulusal ve global (yurtdışı) ilan sitelerine yükleyebilmektedirler. Bu opsiyon için profesyonelimizin ilgili ilan sitelerindeki üyeliğinin aktif olması gereklidir.

Hukuki Danışmanlık detay...

Tüm profesyonellerimiz ana başlıklar altında belirlenen ve yaşanmış adli anlaşmazlıklar konusunda hukuki destek alabilirler.

Kendi İşinin Patronu Ol! detay...

Tüm profesyonellerimiz kendi işlerinin sahibidir. Ne kadar ve ne zaman çalışacaklarına kendileri karar verirler. Destek ihtiyacı duyduklarında Remacro United Brokers markası her zaman yanlarında olacaktır.

Eğitim detay...

Remacro United Brokers eğitimin gücüne ve gerekliliğine inanır. Ama asla hiç bir eğitimi mecburi tutmaz, Sadece tavsiye eder. Alınan tüm eğitimlerin sonunda bir sınav yapılır ve başarılı olanlara tüm yasal işlemlerde geçerliliği olan MEB onaylı sertifika verilir. Bu sertifikanın branşları değişmektedir.
Eğitim içerikleri şöyledir:
Gayrimenkul danışmanlığı
Gayrimenkul pazarlama ve satış eğitimi
Mortgage Brokerlığı
Ticari Gayrimenkul eğitimi
Residental Gayrimenkul eğitimi

Ulusal Pazarlama Desteği detay...

Genel Müdürlük tarafından yapılan ulusal pazarlama ilanları sayesinde yükselen marka bilinirliği ve imajından, Remacro United Brokers ailesinin tüm profesyonelleri faydalanmaktadır.

Ofis Başvuru Formu

Ofis fırsatlarımız hakkında bilgi almak için, şimdi arayın: 0212 275 0570

Misyonumuz.

Remacro United Brokers ofis ve danışmanlarına, küçük bölge sınırlarının ötesinde tüm Türkiye ve dünya pazarlarında iş yapma fırsatı sunmak.

Vizyonumuz.

Gayrimenkul sektöründe çalışan profesyonellere, tek çatı altında birleşip güçlenecekleri kurumsal bir çalışma ortamı kazandırmak.

Bize Katılın

Haber bültenimize üye olun

Fırsatlarımızdan haberdar olmak için email adresinizi yazabilirsiniz

© 2017 | IMMOBİLİEN GAYRİMENKUL A.Ş | All Rights Reserved

Powered by Ysmmedia