Kurumsal

Remacro United Brokers, Immobilien Gayrimenkul A.Ş.'ye bağlı olarak emlak sektöründe büyük resmi gören profesyoneller için ortak bir marka olarak kurulmuştur. IMMOnet teknoloji altyapısını kullanan global franchise sistemimiz ile tek ofis olarak elde edilemeyen marka imajı, ulaşılamayan  portföyler ve pazarlama olanakları  Remacro United Brokers çatısı altında sunulmaktadır.

Markamızı temsil eden her profesyonel, Remacro United Brokers ailesinin bir parçası olarak görülmektedir. En büyük hedefimiz yaptıkları işi  uzun yıllar sürdürüp gelecek nesillerine miras bırakabilmeleridir.

Markamız çatısı altında çalışan danışmanlarımızın ve ofislerimizin satış güçlerini arttırıp  en yüksek gelire ulaşmasını sağlamak üzere Hazır Portföy, Pazarlama, Eğitim, Teknik ve Hukuki destek ile kurumsal altyapı sağlanmaktadır.

Tüm Remacro United Brokers profesyonelleri tarafından,  gayrimenkul sektöründe dünya çapında kullanılan IMMOnet teknoloji altyapısı kullanılmaktadır. 
 
Remacro United Brokers olarak Türkiye genelindeki yapılanmamız: Bölge Müdürlüklerimiz, Ofislerimiz ve Bağımsız Gayrimenkul Brokerlerinden oluşmaktadır.

Gayrimenkul Brokerlerimiz için Genel Müdürlüğümüz yada Bölge Müdürlüklerine kayıtlı olarak ofis içinde veya dışında tam bağımsız olarak çalışma imkanları sunulmaktadır.
 
about

Misyonumuz.

Remacro United Brokers ofis ve danışmanlarına, küçük bölge sınırlarının ötesinde tüm Türkiye ve dünya pazarlarında iş yapma fırsatı sunmak.

Vizyonumuz.

Gayrimenkul sektöründe çalışan profesyonellere, tek çatı altında birleşip güçlenecekleri kurumsal bir çalışma ortamı kazandırmak.

Bize Katılın

Haber bültenimize üye olun

Fırsatlarımızdan haberdar olmak için email adresinizi yazabilirsiniz

© 2017 | IMMOBİLİEN GAYRİMENKUL A.Ş | All Rights Reserved

Powered by Ysmmedia